Emily Ratajkowski pozon me bikini të vogla, i dalin “n’fushë” (foto)

Fotot që ka postue së fundmi në ‘Instagram’ kanë lanë me gojë hapun ma shumë se 22 milionë fansa.

Emily Ratajkowski ka nji trup dhe forma elegante tepër joshëse.

Shperndaje në: