Wanda Nara ia vnon “flakën” Instagram’it (foto +18)

Duket se Wanda Nara asht qetësue nga çashtja Icardi mbas polemikave me drejtuesit e Interit.

Ajo njihet për trupin e saj dhe kësaj here ka postue disa foto provokuese në rrjetet sociale.

Shperndaje në: