Zyrtare: Ky asht trajneri i ri i Shqipnisë

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka ba zgjedhjen e saj, mbas ma shumë se nji muej kërkimesh.

Tranjeri i ri i kombëtares shqiptare ka me qenë Edy Reja, ndërkohë që prezentimi pritet me u ba në ditët pasuese.

Edy Reja ka me u ba trajneri i katërt italian që drejton Kombëtaren shqiptare, mbas Beppe Dossena, Gianni De Biasit dhe Christian Panuccit.

Shperndaje në: