“Bomba” nga Italia, 120 milionëshi i ka thanë “Po” Juventusit

Padyshim që Joao Felix asht e ardhmja e futbollit.

Talentin e tij e ka tregue, dhe vlerat e tij po vihen në pah ndeshje mbas ndeshje.

Sulmuesi asht kthye në prioritet nga Juventusi, që asht gati me shitë Paulo Dybala me marrë 19-vjeçarin.

Teksa sot “Calciomercato” ka ba me dije se Felix i ka thanë “Po” interesit të “Zojës së Vjetër” me marrë në Torino.

Shperndaje në: