Aktorja “harron” me vendos jelekë, “tranon” fansat (kujdes, foto +18)

Aktorja dhe modelja e njoftun, Aleida Nuñez, ka nda nji imazh me ndjekësit e saj në Instagram, ku shihet të ketë ekspozue të mbasmet e mëdhaja pak si tepër, por jo vetëm kaq…

Ajo kishte harrue me veshë jelekë, ku gjoksi i saj “shpërthyes” gati sa nuk kishte dalë.

Shperndaje në: