Qe qysh e ngucin futbollistët shqiptarë Eva Muratin

Eva Murati, e cila prej kohësh moderon nji emision sportiv, asht nji ndër femnat ma simpatike të ekranit dhe kësisoj nuk janë të paktë ata që e preferojnë me pasë në krah. Mirëpo, e ftueme së fundmi në emisionin “Trokit”, 23-vjeçarja ka rrëfye se ngacmohet së tepërmi nëpër rrjete sociale edhe nga futbollistët shqiptarë.

Eva tregoi madje edhe mënyrën se si e ftojnë ata me dalë së bashku në takim.“Çkemi! Ylli! Zemra! Shpirti! Si qenke bërë…”– tha ajo.

 

Shperndaje në: