Zaev: Pendarovski asht fituesi!

Kryeministri Zoran Zaev tha se kandidati i pushtetit Stevo Pendarovski asht n’epërsi. Ai tha se në këto zgjedhje vendoset nëse kena me ec para.

“Në rrethinë e dytë përplasen dy koncepte të ndryshme. Konceptim i Pendarovski bashkon, ndërsa koncepti tjetër asht destruktiv dhe e ndanë popullin. E di që në rrethinë e dytë qytetarët edhe ma shumë kane me përkrah konceptin e Pendarovskit.

Fitorja asht në progres, në konceptin që çon drejt BE dhe NATO. /Shenja

Shperndaje në: