Ky asht i riu që humbi jetën nën rrënojat e hotelit n’Mitrovicë

Drejtori i drejtorisë për Mbrojtje dhe Shpëtim ka dhanë detaje shtesë lidhun me rastin e vdekjes së 27 vjeçarit, mbas shembjes së hotelit në Mitrovicë.

“E kemi gjetë pa sheja jete, procesi ka qenë shumë delikat. Ne jemi mundu shumë, por nuk kemi arritë ma herët me gjete. Personi asht Visar Behrami nga fshati Vidimriq”, ka thanë ai shkurt për media.

Shperndaje në: