Me pushkë ajrore në Aeroportin “Adem Jashari”, arrestohet qytetari norvegjez

Policia raporton se në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari” gjatë kontrollit te i dyshuemi shtetas norvegjez asht gjetë dhe asht sekuestrue nji pushkë ajrore me 750 copë fishekë dhe nji palë dylbi.

I njajti asht intervistue dhe me vendim të prokurorit asht lirue në procedurë të rregullt.

Shperndaje në: