Merret me karate dhe pozon cullak (foto +18)

Modelja italiane, Valentina Fradegrada, ka nxehë instagramin, me disa foto tepër seksi që ka postue së fundmi. E lindun në Bergamo, Valentina ushtron edhe profesionin e blogeres së modës. Ajo përpos që e ushtron profesionin e modelës ka pasion edhe karaten dhe madje ka të fitue edhe disa medalje në disa gara.

Shperndaje në: