“Edhe pse ofrova mija dollarë, kam 1 vit pa seks” – Rrëfehet 23-vjeçarja (foto)

Nji milionere e re në Britani ka zbulue se ka nji vit që nuk ka krye marrëdhanie seksuale, edhe pse ka ofrue me pague 77 mijë dollarë për personin i cili do të dëshironte me pasë nji romancë me të.

Në nji postim në rrjetin social “Instagram”, Jane Park ka shkrue: “Dita e 362 pa seks. Dola jashtë dhe vrapova me pantofla vetëm me kujtue se çfarë zhurme kishte”.

23-vjeçarja asht në kërkim të nji partneri që prej kohës kur u nda nga ish-futbollisti Jordan Piggot dhe konkurrenti i “X-Factor” Sam Callahan.

Shperndaje në: