Rrëfimi i tronditës i transseksualit: Kam krye marrëdhanie me Icardin, qe qysh asht në krevet

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, mbetet protagonist si mbrenda dhe jashtë fushës.

Këtë herë për me i trazue ujnat, asht transseksuali Guendalina Rodriguez, i cili pohoi se ka krye marrëdhanie seksuale me Mauro Icardin.

“Kjo asht dhoma e hotelit ku nji natë e kalova me Icardin. Frik kam me tregue edhe foton. Më vjen keq që ka me marrë vesh grueja dhe fëmitë e tij. Unë s’kam me qenë i pari dhe as i fundit transeksual, ku qëndron problemi”, shkruente pak kohë ma parë Rodriguez në “Twitter”.

“Sapo paralajmërova se kam me i nxjerr fotot u kërcënova nga Vanda Nara”, ishte postimi i radhës i transeksualit.

Ndërkohë, postimi i fundit ka zbulue edhe nji detaj tjetër.

“Ne ishim të dashunuem, pse me i mshefë shijet seksuale? Jemi në vitin 2019, nuk shoh se çka asht e gabueme. Në krevet Icardi asht aktiv dhe pasiv”, shkruente Rodriguez, çka duket se ka me shkaktue reagim të gjatë.

Shperndaje në: