“Tranimi” s’ka skej: Nga Kim Kardashian te Cardi B, Katy Perry e Lady Gaga, veshjet e çuditshme të VIP’ave në “Met Gala” (foto)

Emnat ma të mëdhej të modës dhe Hollywoodit kanë dhanë nji spektakël të vërtetë në Met Gala të Hanën mbrama me interpretime të egra dhe herë mbas here me thanë të drejtën edhe qesharake.

Personazhi i Reality TV, Kim Kardashian, reperi Cardi B, kangëtarja Katy Perry dhe ylli super-fitues i çmimit Oscar, Lady Gaga, ishin ndër ata që konkurronin me qenë mbretnesha e ‘kampit’ të natës.

Shperndaje në: