Kim Kardashian jep lajmin e papritun dhe të keq për fansat (foto)

Vitet e fundit Kim Kardashian dhe familja e saj janë kthye personazhet ma të famshëm. Prej vjetesh ata lejojnë që jeta e tyne me u xhirue dhe me u transmetue në reality-show “Keeping up with the Kardashians”.

Por për 10 vjetet e ardhshme, ylli televiziv Kim Kardashian ka plane të tjera për veten, mbasi mendon me u tërhekë nga televizioni.

Ajo ka vendosë me u fokusue në karrierën e saj si avokate, ku pak ditë ma parë dha nji provim tejet të randësishëm.

Kim gjithashtu ka theksue se dëshiron m’i nga babës së saj të ndjerë, i cili ka qenë nji avokat i njoftun.

Shperndaje në: