Performojnë në shi, kqyreni qysh rrxohet gitaristi i Metallica’s (video)

Gitartisti i Metallica, Kirk Hammet, gjatë nji shfaqje nën shi në “Ippodromo del Galoppo” të San Siro’s në Milano, ka pësue nji incident. Hammett sapo kishte përfundue sollon e tij, kur kamba e djathtë i fluturoi nga pjesa e përparme e pedalit tue rrëshqitë dhe u rrxue me kurriz.

Pamjet e rrximit janë publikue fillimisht në rrjetin social “Instagram” nga vetë gitaristi, i cili fatmirësisht nuk ka pësue lëndime fizike.

Shperndaje në: