6 tifozë të Llapit therren me thikë nga “Plisat”

Mbas ndeshjes mes Prishtines dhe Llapit, ku kryeqytetasit fituen me rezultat minimal 1-0, situata ka eskalue mes tifozerive.

Udhëheqësi i tifogrupit llapjan “Legjendat”, Bajram Bejtullahu, ka thanë që 6 tifozë të Llapit janë sulmue nga “Plisat” dhe janë therrë me thikë.

Marre për juve, marrë për mirëkpritjen tuaj” ka shkrue mes tjerash Bejtullahu në rrjetin e tij social në Facebook.

Shperndaje në: