E bujshme: Igli Tare mundet me u emnue drejtor sportiv i gjigantit italian

Drejtori sportiv nga Shqipnia, Igli Tare, mundet me u emnue si drejtor sportiv i gjigantit italian, Milan.

Drejtuesit e Milanit nuk janë të kënaqun me punën që Leonardo [drejtori sportiv aktual i Milanit] e ka ba deri tash dhe janë tue mendue për zavendësuesin e tij.

Siç raporton “Calciomercato”, Igli Tare asht kandidati potencial për zavendësimin e tij.

Shperndaje në: