Aksident i tmerrshëm në Gjakovë, kamera kap krejt ngjarjen (video)

Në Gjakovë, në nji prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhë nji aksident i tmerrshëm komunikacioni mes nji motoristi dhe nji automjeti tjetër.

Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset me automjetin e bardhë.

Damtimet materiale në veturën e bardhë dhe motor janë të vërejtshme, por nuk dihet për lëndime fizike që ka mujt me i pësue motoristi.

Shperndaje në: