Kjo asht shuma e pasunisë së Rita Ora’s, a e keni dijtë!?

Kangëtarja kosovare, Rita Ora, e cila ka prekë majat e suksesit nëpër botë, asht ba nji ndër emnat ma të njoftun e të suksesshëm të muzikës.

27-vjeçarja ka hy në listën e njerëzve ma të pasun dhe emni i saj përmendet në “The Sunday Times Rich List”.

Simbas të dhanave, pasunia e Rita Orës kap shifrën prej 18 milionë eurove, pasuni e fitueme nga albumi i saj si dhe kontratat fitimprumëse me firmat e njoftuna të veshjeve.

Shperndaje në: