Deputetja e PDK’s publikon nji foto se si tre ushtarë serbë e dhunojnë nji grue shqiptare (foto, kujdes pamjet)

Deputetja e PDK, Flora Brovina, ka paraqitë sot para gazetarëve nji fotografi ku shihen ushtarë serbë tue dhunue nji grue shqiptare.

Siç shihet në fotografi tre ushtarë serbë dhunonin gruen ndërsa mbas tyne shihen persona me duer të lidhuna dhe në gjuj, ku nji ushtar u rri mbrapa me armë në krenat e tyne.

Simbas Brovinës kjo fotografi asht marr nga nji aparat që i kishte ra nji ushtari, ndërsa thotë se grueja që u dhunue asht ende gjallë.

 

Shperndaje në: