Anna Falchi mban premtimin, deshet mbas suksesit të Lazios në Kupë (foto)

Fitorja 2-0 ndaj Atalantës, në “Olimpico”, i dhuroi Lazios trofeun e Kupës së Italisë, që asht i shtati në historinë e ekipit kreyqytetas.

Anna Falchi, e njoftun si tifozë e madhe bardhekaltër, ka postue fotot provokuese në rrjetet sociale, që lanë pak vend për imagjinatën, ndërsa komenti asht ky:

“Pa fjalë, vetëm lumtuni. Mos hek dorë kurrë. Kjo asht dhe ka me qenë gjithmonë moto jonë. Forza Lazio!”.

Shperndaje në: