Akcion i madh i Policisë në Ferizaj

Mëngjesin e sotëm, Policia e Kosovës ka nisë nji akcion të gjanë në rajonin e Ferizajit.

Në media u raportue se cak i këtij akcioni të Policisë janë auto-sallonet, të cilat po dyshohen për vetura të vjedhuna, të padoganueme dhe pa dokumente.

Shperndaje në: