Kqyreni qysh Mihajlovic don me u rreh me tifozët jashtë stadiumit (video)

Para ndeshjes se mbramshme te finales se Kupes se Italise mes Atalanta’s dhe Lazio’s, ka ndodhe nji incident jashte stadiumit “Olimpico” te kryeqytetit italian, transmeton Rrokum.TV

Nji tifoz nisi me fy trajnerin aktual te Bologna, Sinisa Mihajlovic, ndersa ky i fundit u nxe shumë dhe deshti me u kapë me të.

U deshte intervenimi i policise italiane me e ndale mllefin e Mihajlovic.

Mihajlovic ne te kaluemen ka qene lojtar i Lazio./Rrokum.TV

Shperndaje në: