Lajm i mirë: Ky asht moti në ditët në vazhdim

Nga mbasditja e sotme pritet që reshjet e shiut me u ndërpre dhe me fillue nji mot i mirë, për me vazhduar kështu edhe ditët e ardhshme.

Gazeta Metro para dy dite ka kontaktuar profesorin e Meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj i cili ka njoftue se moti me shi ka me zgjatë deri sot.

“Ky mot me shi ka me zgjatë deri të Ejten në mbramjë”, ka thanë Syla.

Shperndaje në: