Lajmërohet Met Elshani për herë të parë mbas plagosjes

Gjatë orëve të mbasdites së sotme, menaxheri i labelit muzikor “OnRecords”, Met Elshani, u plagos me armë zjarri në lagjen “Dardania”.

Përmes nji postimi në Instagram, Elshani asht lajmërue për herë të parë mbas plagosjes. Ai ka shpërnda kangën e re të artistëve të tij, Fero dhe Zzap.

“Flm per Brengosjen mir jam MOMO eshte nje super projekt qe kemi punuar shum knaquni me Kengen.”, ka thanë ai.

Shperndaje në: