Thaçi shtron iftar: Zoti jau pranoftë lutjet dhe ngjinimin (foto)

Presidenti Hashim Thaçi sonte, në muejin e shejt të Ramazanit, ka shtrue iftar për nder të Kryesisë së Bashkësisë Islame të Kosovës.

“Iftar i shtruar për nder të Kryesisë së Bashkësisë Islame të Kosovës. Zoti ua pranoftë lutjet dhe agjërimin!”, ka shkrue ai në Facebook.

Shperndaje në: