Enca tranohet: Kqyreni qysh e “han” gjoksin e saj me pirun e thikë – Rapperi kosovar tërbohet: e djathta asht e jemja, mos e prek (video)

Enca na ka habite me nji video te postueme n’Instagram.

Me pirun dhe thike ne dore ajo ka inskenue sikur po e han gjoksin e saj. Ky verpim ka irritue jo vetem ndjekesit e saj, por edhe rapperin kosovar Real 1.

Komenti ma epik ishte i rapperit:

“Bae cica e djathte eshte e imja, mos gabo me prek”.

Kamgetarja mesa duket nuk e ka marre seriozisht komentin dhe ia ka kthye:

“Hahahahaha iku ajo u maru”

I fut pirunin dhe thikën gjoksit, Enca tërbon reperin/ “E djathta është e imja, mos e prek” on Vidnews.

Shperndaje në: