Mbrenda festivalit ma të madh të filmave për të rritun, aktoret provokojnë me veprimet e tyne (foto +18)

Në botë organizohen festivale për festa nga mA të ndryshmet, por a kishit ndigjue për festivalin e filmave për të rritun?

Yjet e filmave porno, kanë tregue talentin e tyne me kccime në tub dhe kanë pritë fansat për autografë. Me veshje tepër provokuese, 600 aktorë e aktore kanë me qenë në këtë festival që asht i organizuem në Las Vegas.

Ma shumë se 50 000 fansa kanë me vizitue “Hard Rock Hotel and Casino” gjatë 3 ditëve të AVN Expo 2019. Ky festival, që mbahet që nga viti 1998, asht ma i madhi i llojit të tij.

 

Shperndaje në: