Festivali i Filmit në Cannes, kur ‘tepihu i kuq’ kthehet në SKANDAL (kujdes, foto +18)

Brigitte Bardot, Kim Novak, Carroll Baker, Laura Antonelli, Bella Hadid, Emily Ratajkowski dhe Monica Bellucci, si dhe shumë yje të tjerë kanë dhezë ecjet në tepihun e kuq të festivalit francez të filmit me veshje marramendëse, të çame fustanesh të guximshme dhe transparente. Çdo dekadë me stilin e saj. Dhe me të famshmet e saj.

Shperndaje në: