“Kur kemi me nxjerr videon porno që e kemi bashkë?” – Qe qysh i përgjigjet ndjekësit Oriola Marashi (foto)

Modelja Oriola Marashi asht tejet aktive në rrjetin social “Instagram”, ku nuk ngurron me postue herë mbas here fotografi provokuese e epshndjellëse.

Së fundmi ka publikue nji foto që na risjell ma pranë bregdetit jugor të Shqipnisë, si dhe na tregon edhe njiherë format e saj bombastike.

“Shif me sy, s’është për ty”-ka shkrue ndërkohë modelja. Mirëpo, kjo e fundit nuk kishte sesi të mos përballej me komente nga ma të ndryshmet. “Oriola kur do e nxjerrim atë sextape që kemi bashkë?”– i ka shkrue njani prej ndjekësve, i cili nuk ka mbetë pa nji përgjigje ironike. “Kur ti të mësosh që seksi mund të zgjasë edhe më shumë se 10 sekonda”- i asht kthye Oriola.

Shperndaje në: