FIFA jep parashikimin: Shaqiri realizon goll në minutat e fundit dhe ia siguron Liverpoolit trofeun e Champions League (video)

Futbollisti kosovar i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, asht parashikue si futbollisti që ka me ia fitue Ligën e Kampionëve ekipit të tij.

Kur jemi në prag të finales së madhe së Ligës së Kampionëve, e cilia zhvillohet mes Tottenham Hotspur dhe Liverpool, edhe FIFA ka dhanë parashikim e saj.

Në nji postim në llogarinë zyrtare të “Champions League” në Instagram, Castro jep parashikimin e kësaj ndeshje finale.

Simbs këtij parashikimi, Liverpooli ka me fitue trofeun e Ligës së Kampionëve, falë gollit që Xherdan Shaqiri ka me dhanë në minutat e fundit.

Klikoni ne linkun poshte per me pa videon:

https://www.instagram.com/tv/Bx2ez8wn4bE/?utm_source=ig_embed

Shperndaje në: