Mundeni mos me besue, por këto janë nanë e bijë, kanë konkurrue në Miss Bum Bum (foto +18)

Nji nanë dhe çika e saj kanë garue për titullin e Miss Bumbum në Brazil para 3 vjete.

Çmimi shkon për femnën me të mbasmet ma seksi.

Ishte hera e parë kur nji nanë dhe çika e saj konkurrojnë njikohësisht për çmimin e lakmueshëm.

Bruna Ferraz, 35 vjet dhe e bija, Eduarda Morais, 19 vjet, e pranojnë se janë të dëshpërueme që s’kanë mujt me fitue çmim.

Shperndaje në: