Këto janë vendet magjike ku u xhirue “Game of Thrones” (foto)

Seriali “Game of Thrones” u ba nji nga serialet ma të ndjekuna, sidomos sezonin e tij të fundit, ku interesi dhe kurioziteti i linin shumë vend imagjinatës.

Ma poshtë po ju sjellim disa foto nga vendet ku u xhirue seriali i famshëm.

Nga kështjellat e vjetra në brigjet e Kroacisë, deri te bukuria e Islandës.

Shperndaje në: