Osmani tregon se sa nënshkrime kanë mbledhë për rrximin e Qeverisë Haradinaj

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK’s, Vjosa Osmani, ka folë rreth mocionit që kjo parti ka me ba për rrximin e Qeverisë Haradinaj, si dhe për takimin që deputetët e kësaj partie do të zhvillojnë me kryetarin e partisë.

“Tashmë i kemi 57 nënshkrime të cilat janë mbledhur me herët. Për hapat e mëtejmë jemi në koordinim e sipër dhe sot të mbajmë takim të grupit parlamentar për të diskutuar këtë çështje”, ka thanë Osmani për Telegrafin.

Shperndaje në: