Kqyreni qysh trajneri Edy Reja rrxohet mbas konferencës (video)

Ditën e sotme u mbajt edhe konferenca për shtyp e trajnerit të Kombëtares së Shqipnisë, Edy Reja.

Tekniku prezentoi ekipin për dy sfidat e Qershorit, ndaj Islandës në transfertë dhe mandej Moldavisë në Elbasan, të cilat do të luhen respektivisht me datat 8 dhe 11.

Mirëpo, në fund derisa konferenca u mbyll, ndodhi nji incident i vogël, i cili nuk kaloi pa u vnue re.

Tekniku Reja u pengue dhe nuk mujti me shmang rrximin.

Shperndaje në: