Arrestohet edhe nji police në Zubin Potok

Inspektorati Policor i Kosovës (IPK) respektivisht hetuesit e Departamentit të Hetimeve sot në orët e mbasdites kanë arrestue edhe nj zyrtare policore në Zubin Potok.

Arrestimi i sotshëm i të dyshuemes (zyrtare policore e policisë kufitare me inicialet B.T) asht vazhdimësi e operacionit të djeshëm që u zhvillue në bashkëpunim me Policinë e Kosovës në disa lokacione në veri të vendit dhe ma gjanë.

Shperndaje në: