Qysh me i humbe 10 kg per 10 dite (video)

Pija rekomandohet me u pie para gjumit, dhe thuhet se asht shume e efektshme ne humbje peshe.

Ma s’pari, e grini magdanozin, e mandej ja shtoni langun e nji gjys limoni. Faza e dytë asht copëtimi i nji kastraveci të plotë dhe n’fund duhet me shtue nji filxhan t’kafes me langun e aloe vera.

Krejt kjo perzihet ne mikser dhe pija asht gati.

Ne video thuhet se nese e pini 10 dite nga nji gote te kesaj pije, keni me i humbe 10 kilogram.

E vlen me provue!

Shperndaje në: