Bebe Rexha publikon kangën me bendin The Chainsmokers (video)

Bebe Rexha dhe Chainsmokers sapo kanë publikue kangën ‘Call you mine’.

Ajo ka bashkue forcat me grupin e famshëm amerikan me sjell këngën e saj ma të re, e cila asht nji kangë shumë ritmike.

Shperndaje në: