Teknika e re në seks – Po përdoret me të madhe (kujdes, foto +18)

Mos lejoni që jeta juej seksuale me mbetë pa fantazi seksuale, provoni këtë pozitë për me mbajtë jetën tuej të dashunisë të nxehtë dhe atraktive.

Eksperimentimi me teknika të reja dhe pozicionet e seksit asht nji mënyrë e shkëlqyeshme me i dhezë disa pasione.

Pra, çfarë lëvizje të çuditshme duheni me provue?

Ekspertja e seksit, Annabelle Knight, asht këtu me tregue ma shumë.

Me sa duket, Angel Snow, asht nji teknikë e lehtë për çiftet që me u përfshi në dhomën e gjumit.

Derisa çiftet kanë me humbë kontaktin me sy me këtë teknikë, ata do të marrin nji vështrim ma të mirë në trupat e njani-tjetrit.

Me e ba Angel Snow edhe ma intensiv, merrni disa lubrifikantë dhe vibratorë.

Shperndaje në: