Kqyreni qysh hyn në fushë kjo femën gati cullak në finalen e Champions’it (foto)

Pjesa e parë e finales së Ligës së Kampionëve, ndërmjet Tottenham dhe Liverpool, tregoi pothuejse gjithçka.

Qysh në dy minutat e para, u akordue penallti në favor të Liverpool, të cilën për mrekulli e shfrytëzoi Mohamed Salah, për me ia dhanë epërsinë ekipit të tij.

Minutat në vazhdim treguan futboll të jashtëzakonshëm, por edhe nji situatë mjaft interesante.

Nji femën gjysë cullak u fut në fushën e blertë, me ndërpre takimin për disa minuta,

Shperndaje në: