Disa nga fotot ma seksi të biondes që ndërpreu finalen e Champions League (foto/video)

Nji bionde seksi ndërpreu ndeshjen Tottenham – Liverpool në pjesën e parë dhe “tranoi” të pranishmit.

Në finalen Tottenham – Liverpool ndeshje kjo e cila përfundoi me rezultat 2:0 për ‘The Reds’ vëmendjen e mori edhe dikush tjetër.

Bahet fjalë për bionden seksi Kinsey Wolanski, e cila e ndërpreu ndeshjen tue hy gjysë e deshun në fushë.

Ajo asht shumë e ndjekun në llogarinë e saj në Instagram dhe pozat provokative nuk kanë mungue asnjiherë.

https://www.youtube.com/watch?v=DNbPJLcmqpk

Shperndaje në: