Publikohen pamje të reja nga përleshja në LDK’n e Ferizajit (video)

Vazhdës së problemeve mbrenda zgjedhjeve të mbrendshme në Lidhjen Demokratike të Kosovës, i asht bashkue para do dite edhe dega e kësaj partie në Ferizaj.

Të Mërkurën ka ndodhë nji rrehje midis anëtarëve të LDK’s në katundin Koshare.

Shkak për këtë ishte ba pakënaqësia e disa delegatëve me mënyrën dhe siç kanë thanë ata “manipulimet” që asht tue i ba kryetari i tanishëm i degës, Muharrem Svarqa.

Shperndaje në: