Modeles së famshme ia hackojnë llogaritë në rrjete sociale, i publikohen fotot cullak (foto +18)

Claudia Galanti përmes rrjeteve sociale ka ba të ditun që ja kanë hackue rrjetet sociale.

Modelja nga Paraguay ka njoftue se dikush i ka hy në e-maile, fotografi dhe mesazhe, pra në të gjitha llogaritë e saj në rrjete sociale.

View this post on Instagram

It's Saturday baby !!! 💋💋💋

A post shared by Claudia Galanti (@claudiagalantireal) on

View this post on Instagram

Do U wanna dance with me babe ??? 🤔❤️

A post shared by Claudia Galanti (@claudiagalantireal) on

 

Shperndaje në: