Aktorja e filmave +18 kallxon për gabimin që e bajnë gati krejt mashkujt (foto +18)

Esperanza Gomez asht cilesue si njana nder aktoret ma te mira te filmave porno.

Ajo ne nji interviste ka thane se, mashkujt bajne disa gabime ne krevet.

“Shume burra nuk shqetesohen kurre me mesue se qysh duhet ose qysh me joshë nji femen, shume prej tyne vetem duen me prite ne ndjekje”, ka thane ajo.

Aktorja i keshillon burrat me ju perkushtue ma shume partnereve te tyne dhe me ba ma shume qe ato me u ndje mire.

Shperndaje në: