U mposht nga kundërshtari, reagimi i teniserit bahet viral, kqyreni çka ka ba! (video)

Mario Vilella Martinez, asht numri 262 në renditjen botnore dhe asht nji nga teniserat ma të famshëm të momentit.

Por, gjatë nji ndeshje, teniseri spanjoll nuk ka mujt me i kontrollue nervat derisa humbi duelin ndaj boshnjakut, Tomisllav Brkic.

Shperndaje në: