Presidenti Thaçi ngre dolli për Clinton dhe Albright: Qofshi përjetë të bekuem!

Presidenti Hashim Thaçi ka ngrite dolli në darkën e shtrueme për miqtë e Kosovës, presidentin Clinton dhe sekretaren Albright.

Ai këtë e ka ba publike në profilin e tij në Facebook.

Një dolli për miqtë e mëdhenj të popullit tonë, miqtë e Republikës së Kosovës, për presidentin Clinton, sekretaren Albright dhe miqtë tjerë në këtë darkë të përbashkët. Qofshi përjetë të bekuar! HTH”, ka shkrue Thaçi.

Shperndaje në: