Armina Mevlani ju kallxon qysh duheni me krijue atmosferën në dhomën e gjumit (foto)

Armina Mevlani asht nji ndër bllogeret ma të ndjekuna në rrjete sociale, e cila përditëson ndjekësit me të rejat ma të fundit nga bota e modës dhe jo vetëm.

Ajo ka vendosë me ju ardhë në ndihmë ndjekësve të bllogut të saj, tue pregaditë nji listë të veçantë me kangë.

Gjithashtu, veç kangëve që mundeni me i ndigjue derisa darkoni, bashkëngjitet nji tjetër listë me kangë për në dhomën e gjumit, kangë të cilat do të ndihmojnë me krijue atmosferën që dëshironi.

Shperndaje në: