As në Barcelonë, as në Juventus, ka me ju befasue ku po shkon De Ligt

Jo vetëm Barcelona, Juventus dhe Manchester United, mbasi në garë për shërbimet e yllit të Ajaxit, Matthijs De Ligt, asht edhe Paris Saint Germain.

Mundet me qenë pikërisht talenti holandez goditja e parë e brazilianit Leonardo si drejtor sportiv i kampionëve të Francës.

Tue iu referue mediave të ndryshme PSG ka kalue në pole position për me nënshkrue me De Ligt.

Shperndaje në: