Mihrija dhe Naimi puthen ‘live’ në emision

Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë çift shumë i komentuem në shtypin e showbizit
.
Dyshja së fundmi kanë qenë të ftuem në emisionin “E diell”, ku rrëfyen shumëçka nga jeta private dhe ajo profesionale.

Ata në nji moment shkëmbyen puthje pasionante në emision ‘live’.

Shperndaje në: