Kur provokon Bebe Rexha, ka nji mesazh të madh për krejt (foto)

Bebe Rexha gjithmonë ka thane se e don trupin e saj, pamvarësisht formave të kolme.

“E du trupin tem dhe të mbasmet e mia të mëdhaja”– tha ajo për TMZ. “Nuk më pëlqen Photoshop’i.”

Dhe kur u pyet se çfarë mesazhi don me jau çue fansave, ajo tha: “Dueje trupin tand, mos u përshtatni me shoqninë, sepse ka me ju tradhtue dikur. Duhet me qene vetvetja”.

 

Shperndaje në: